Zaśnik – dyfuzor melatoniny na problemy ze snem

zaśnikPrzynajmniej raz w życiu każdy z nas miał problemy z bezsennością. O ile nie trwały zbyt długo i ustępowały samoistnie nie stanowią problemu. Niestety przewlekła bezsenność może prowadzić do osłabienia odporności, utraty zdrowia, a nawet wielu schorzeń o podłożu psychicznym. Często lekceważymy ten problem i nie podejmujemy żadnych działań, by go wyeliminować. Tymczasem niezwykle prosty sposób na bezsenność jest w zasięgu ręki. Jest nim Zaśnik – dyfuzor melatoniny. Dziś opowiem wam nieco o tym rozwiązaniu. 

Zacznijmy moze od tego, co to jest melatonina i czemu jest taka ważna. Otóż, melatonina to hormon produkowany przez organizm (a dokladniej szyszynkę), odpowiedzialny za regulację snu. Z wiekiem produkcja melatoniny ulega obniżeniu przez co możemy zauważyć problemy z zasypianiem, zbyt wczesne budzenie się (przed świtem) lub konieczność drzemki w ciągu dnia. Melatonina uwalnia się dopiero po zmierzchu, dlatego potocznie nazywana jest hormonem snu lub hormonem ciemności. Jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania organizmu, zatem kiedy obniża się jej poziom, by wyeliminować zaburzenia snu, wystarczy zacząć ją dostarczać organizmowi w postaci kapsułek lub w zdecydowanie wygodniejszej formie, stosując dyfuzor melatoniny.

Dyfuzor melatoniny – Zaśnik

Zaśnik to urządzenie przypominające trochę papierosa elektronicznego. Stosuje się go doustnie, a aplikacja polega na wciąganiu powietrza przez dyfuzor. . W jednym wdechu znajduje się 0,5 mg melatoniny. Podczas aplikacji zapala się niebieska lampka, która sygnalizuje, że urządzenie jest w użyciu, a zarazem informuje, kiedy dyfuzor wymaga wymiany. Zaśnik nie zawiera wymiennych liquidów, zatem wymianie ulega całe urządzenie (w momencie, kiedy się już rozładuje), Warto jednak wiedzieć, że jeden Zaśnik zapewnia 500 wdechów, a dziennie należy wykonywać ich ok. 7-10. Szybko więc można obliczyć, że Zaśnik należy wymieniać dopiero co dwa miesiące. I niezwykle istotna kwestia, ta dwumiesięczna kuracja kosztuje zaledwie 49,99 zł.

dyfuzor melatoniny

Koeljnym, niezwykle istotnym aspektem jest skład, które znajdują się w Zaśniku i bezpośrednio oddziałują na nasz organizm. Glównym składnikiem jest oczywiście melatonina, która reguluje dobowy rytm snu (wyznacza porę zasypiania i budzenia się) i ułatwia zasypianie, lawenda wykazująca właściwości antyseptyczne, łagodząca stany napięcia, eliminująca zaburzenia snu, mająca działanie wyciszające i uspokajające, oraz rumianek, który również działa uspokajająco, a ponadto zwalcza zdenerwowanie i wspomaga zasypianie. Ponadto w składzie znalazły się substancje pomocnicze, takie jak: ekstrakt winogronowy, l-theanina (pomaga się zrelaksować), gliceryna roślinna oraz glikol propylenowy. Należy wiedzieć, że Zaśnik nie zawiera nikotywny, CBD, THC ani żadnych nielegalnych substancji. Nie wywiera szkodliwego wpływu na organizm, nie uzależnia, nie wywołuje efektów ubocznych.

Zaśnik działa na dwa sposoby. Przede wszystkim jest to dyfuzor melatoniny, który uzupełnia w organizmie poziom tego hormonu. Jest to także urządzenie, które za sprawą aromaterapii i wytwarzanego dymu łagodzi stres nagromadzony przez cały dzień, działa uspokajająco i odprężająco. Dym wytwarzany przez urządzenie nie powoduje kaszlu ani zgagi, nie podrażnia gardła, pozostawia jedynie przyjemny posmak.

Dyfuzor melatoniny Zaśnik to innowacyjna metoda zwalczania problemów z bezsennością. Posiada wszelkie niezbędne certyfikaty i atesty potwierdzające jego bezpieczeństwo stosowania i skuteczność. Jest prosty w użyciu i zdecydowanie wygodniejszy niż stosowanie kapułek czy picie niezbyt przyjemnych w smaku naparów ziołowych. I co najważniejsze, działa już od pierwszego zastosowania.

Jeśli więc ktoś zastanawia się, w jaki sposób zwalczyć problemy z zasypianiem, dyfuzor melatoniny jest najlepszym rozwiązaniem.

 

14 komentarzy

  1. stosowałam i wystarczyło mi na trochę krócej niż dwa miesiące, ale to dlatego, że wciągałam po 11-12 wdechów, ponieważ mniej było dla mnie za mało. wszystko to kwestia indywidualna każdego organizmu.

  2. kupiłam, po dwóch dniach paczka była u mnie. stosuję od 3 tygodni i jestem bardzo zadowolona. polecam.

  3. sama nie stosowałam, ale słyszałam wiele dobrego o tym urządzeniu 🙂

  4. jeśli jest tak skuteczny jak piszecie to rzeczywiście przy takiej cenie się opłaca

  5. mega mega mega polecam i podkreślam to za każdym razem 😀

  6. nie mogę się nie zgodzić ze słowami w artykule. osobiście również polecam ten produkt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *