Teatox HelloSlim – herbatki oczyszczające ogranizm

Czasami dopada nas znurze, osłabiona koncentracja czy bóle głowy i choć przestrzegamy diety nasza waga stoi w miejscu. Może to onzaczać, że nasz organizm potrzebuje detoksu. Nie wiem, czy wiesz, ale powierzchnię naszych jelit pokrywają pewnego rodzaju słupki, które trawią pokarm i przesuwają niestrawione resztki, które w rezultacie wydalane są na zewnątrz. Z czasem pomiędzy tymi słupkami zaczynają zalegać złogi toksyn uniemożliwiając prawidłowe ich funkcjonowanie. Nawet zmiana nawyków żywieniowych może nie przynieść oczekiwanych efektów, do momentu pozbycia się toksyn z organizmu. 

teatox hello slim

Wiele osób sądzi, że doskonałym sposobem oczyszczenia organizmu będzie zastosowanie środków przeczyszczających. Nic bardziej mylnego. Z pomocą przychodzą zdrowe, ziołowe herbatki, które nie tylko oczyszczają organizm, ale również świetnie smakują.

Teatox HelloSlim

HelloSlim to dwufazowy program trwający 30 dni. Nie jest restrykcyjny ani nie wymaga poświęceń. Wystarczy wypić herbatę rano i wieczorem. W zestawie HelloSlim znajduje się herbata na dzień i na noc.

Herbata Hello Slim Good Morning pobudza i dodaje energii, wspomaga odchudzanie, przyspiesza metabolizm, zmniejsza apetyt. Należy ją zaparzać przez 4-5 minut w gorącej, ale nie wrzącej wodzie. Powinna zostać wypita przed śniadaniem lub w trakcie jego spożywania. Herbatka, którą spożywamy rano w swoim składzie zawiera: zieloną herbatę, yerba mate, dziką różę, liść eukaliptusa, guaranę, dziki bez, korzeń cykorii.

Herbata Hello Slim Night eliminuje wzdęcia, wycisza, ułatwia zasypianie, oczyszcza organizm z toksyn, zapewnia spokojny sen. Wersję night zaparza się przez 2-3 minuty, również w gorącej, ale nie wrzącej wodzie. Wypija się ją po ostatnim posiłku. Herbata Hello Slim Good Night w swoim składzie zawiera: skórkę pomarańczową, hibiskus, korzeń lukrecji, korzeń imbiru, trawę cytrynową, miętę.

Oba opakowania zawarte w zestawie teatox HelloSlim zawierają po 30 torebek herbaty, na 30 dni programu.

Jakie efekty zapewnia teatox HelloSlim?

Cóż, powiem tak. Nie przekonasz się, jak wiele szkodliwych toksyn zawiera twój organizm, dopóki nie spróbujesz go oczyścić. Wypijanie smacznej, ziołowej herbaty w żaden sposób nie zaburza rytmu dnia, nie szkodzi, nie wymaga czasu i poświeceń. Tak naprawdę, picie herbaty jest zwykłą codzienną czynnością – picie czarnej herbaty, która zupełnie nic nie wnosi do naszego organizmu. Skąd wiem, że teatox HelloSlim oczyścił mój organizm? Czuję znacznie więcej energii, przestałam mieć problemy z trawieniem, czuję, że praca mojego żołądka nabrała właściwego rytmu. Wcześniej wydawało mi się, ze mój żołądek ciągle pracuje i ciągle się męczy, nawet jak od 2-3 godzin nic nie jadłam. Z góry przepraszam za infantylne porównanie, ale mam wrażenie, że po HelloSlim jestem dobrze naoliwioną maszyną.

Herbatę HelloSlim w miesięcznym zestawie lub trzymiesięcznym wraz z uroczym kubkiem można nabyć TUTAJ.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *