Nuud Antiodorant – eliminacja nieprzyjemnego zapachu potu

Przyczyn nieprzyjemnego zapachu potu może być wiele. Czasami mają podłoże chorobowe, czasami są wynikiem niewłaściwej higieny, aktywnego trybu życiu czy zmian hormonalnych. Niezależnie jednak od przyczyny, zawsze wywołują dyskomfort, uczucie wstydu, wycofania i osłabioną pewność siebie. Jest wiele sytuacji, w których chcemy mieć pełną kontrolę nad swoim ciałem, a zwłaszcza nad nieprzyjemnymi aspektami typu nadmierna potliwość. Mowa tu zarówno o sferze prywatnej, gdzie podczas randki, czy chwil intymnych zawsze chcemy być świeże i pachące. Podobnie sytuacja ma się w przypadku sfery zawodowej, kiedy podczas ważnych spotkań czy wystąpień, zwłaszcza tych, które wywołują w nas stres, chcemy zachować maksymalny profesjonalizm. W moim życiu rónież jest wiele sytuacji, w których chcę mieć pewność, że moje ciało i ubrania, które mam na sobie zachowają świeżość. Dlatego też zdecydowałam się na radykalny krok w walce z nieprzyjemnym zapachem potu i sięgnęłam po Nuud Antiodorant, o którym dzisiaj opowiem. 

nuud antiodorant

Nuud Antiodorant – co to właściwie jest?

Nuud Antiodorant robi piorunującą karierę na polskim rynku, myślę więc, że nie ma potrzeby, by przedstawiać wam ten produkt. Jeśli jednak jeszcze ktoś o nim nie słyszał pokrótce opowiem co to za pordukt, kiedy warto go stosować, jak się go stosuje i jakie daje efekty.

Holenderska formuła pod nazwą Nuud Antiodorant skupia się na eliminacji nieprzyjemego zapachu potu, nie wpływa na blokowanie ani hamowanie potliwości, dlatego jest całkowicie bezpieczna dla organizmu, ponieważ nie wpływa na naturalne procesy zachodzące w organizmie. Nuud Antiodorant  zawiera mikrocząsteczki srebra, których zadaniem jest neutralizacja bakterii odpowiedzialnych za powstawanie nieprzyjemnego zapachu. 

W składzie kosmetyku znalazły się również naturalne olejki: kokosowy, migdałowy i rycynowy, dzięki którym produkt może być stosowany także przez osoby o bardzo wrażliwej skórze. Ponadto skóra okolic pach z reguły jest bardzo delikatna i wrażliwa, dodatkowo narażana przez nas na szkodzenia chociażby w trakcie depilacji. Zawarte w Nuud Antiodorant olejki mają dla niej zbawienny wpływ nie powodując dodatkowych podrażnień ani uczuleń.

Niewielkie, bo 15 ml opakowanie Nuud Antiodorant wystarcza aż na 6 tygodni (informacja sprawdzona na własnej skórze). Specyfik jest niesamowicie wydajny i łatwo się rozprowadza, ale nie tylko dlatego wystarcza na tak  długo. Nie trzeba stosować go codziennie, by widzieć jego skuteczność i czuć ochronę przed nieprzyjemnym zapachem potu. Niezależnie od tego jak aktywny tryb życia prowadzimy, czy chodzimy na siłownię, biegamy kilka razy w tygodniu, i tak stosuje się go 1-3 razy w tygodniu. To niesamowity komfort i oszczędność.

kosmetyk nuud

Nuud Antiodorant – dodatkowe zalety

O tym mówi się coraz częściej – i bardzo dobrze! Większa świadomość konsumetów sprawiła, że producenci marek (nie tylko kosmetycznych) wyszli naprzeciw naszym oczekiwaniom i nareszcie rynek zaczęły zalewać produkty, o całkowicie bezpiecznym składzie. Nuud Antiodorant nie zawiera rakotwórczego aluminium, parabenów, alkoholu, soli ani żadnych chemikaliów. Nie posiada również żadnych składników pochodzenia zwierzęcego, dzięki czemu przeznaczony jest także dla wegan.

Warto też wiedzieć, że tubka produktu została wykonana z bioplastiku pozyskanego z trzciny cukrowe, a opakowanie – wyprodukowane z niebielonego kartonu FSC – jest całkowicie biodegradowalne.

Dodatkowym atutem produktu jest fakt, że nie pozostawia zabrudzeń na ciele ani na ubraniach. Nie posiada także zapachu, w związku z czym swobodnie można używać swoich ulubionych perfum.

nuud

Pamiętajmy, że pocenie się to naturalny proces termoregulacyjny. Pocąc się ochładzamy ciało i oczyszczamy organizm z zalegających w nim toksyn. Nie należy więc ingerować w działania natury, bo każda ingerencja może być szkodliwa w skutkach. Nie sam pot powoduje dyskomfort, a jego brzydki zapach. By go uniknąć wystarczy dbać o higienę osobistą, regularnie zmieniać ubrania (koniecznie wykonane z naturalnych materiałów),  depilować pachy (obecność włosów sprzyja namnażaniu się bakterii) i stosować Nuud Antiodorant 🙂

Produkt dostępny jest w ofercie drogerii internetowej Kinky Winky.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *