Jelly Bear Hair – biotyna na włosy w formie pysznych żelek

Czego sobie kobiety zazdroszczą poza zgrabną sylwetką? Oczywiście pięknych włosów. Rude chciałyby być brunetkami, brunetki blondynkami, kobiety z krótkimi włosami zazdroszczą innym długich włosów, te z długimi włosami zastanawiają się jakby wyglądały w krótkich, ale boją się zaryzykować. Te z prostymi włosami chciałyby mieć kręcone, a te z kręconymi – proste. Ale wszystkie zgodnie marzymy o tym, by nasze włosy były zdrowe, gęste, błyszczące i łatwo się układały. 

Jelly Bear Hair

 

Jelly Bear Hair – 500% biotyny

Zawsze marzyłam o kręconych włosach i czasami udaje mi się spełnić to marzenie. Muszę to jednak poprzedzić godzinami spedzonymi w wałkach lub wizytą u fryzjera, ale jak wiadomo efekt nie jest trwały. Nie muszę jednak marzyć o czymś nierealnym, wystarczy, że zapewnię tym włosom, które mam odpowiednią pielęgnację, by je pokochać.

Taką pielęgnacją i jednocześnie ochroną są żelki na włosy z biotyną Jelly Bear Hair. Jest to innowacyjny produkt, który od jakiegoś czasu robi szaleńczą furorę na naszym polskim rynku. Żelki o smaku pomarańczowym dostarczają włosom aż 13 witamin, dzięki którym włosy przestają wypadać, szybciej rosną, są mniej łamliwe, lśniące i zdrowe.

Żelki Jelly Bear Hair w swoim składzie posiadają aż 500% biotyny, która chroni włosy, odżywia je i przyspiesza ich porost. Dodatkowo w składzie znajdują się: witamina A, witamina E, witaminy B1, B3, B5, B6, B9, B12, a także cynk, miedź, mangan i selen. Wszystkie te składniki dbają o kompleksową ochronę i pielęgnację włosów, cebulek oraz skóry głowy.

Jelly Bear Hair – opinia

W opakowaniu jestem wprost zakochana, smak żelek jest bardzo przyjemny, pomarańczowy. Zjada się je z takim samym apetytem jak owocowe żelki w dzieciństwie. Dzienna porcja to dwa misie. Poza widoczną poprawą kondycji wlosów można także zauważyć baby hair oraz większą łatwość w układaniu. Zdrowe, niezniszczone i odpowiednio odżywione włosy łatwiej się układają i naprawdę można to zauważyć już po kilku dniach stosowania żelek.

Żelki Jelly Bear Hair dostępne są na stronie, którą można odwiedzić klikając TUTAJ.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *