Jak szybko schudnąć 10 kg.

Ćwiczysz, jesteś na diecie albo może tylko jeździsz na rowerze. A może jesteś zapracowana, nie masz czasu na siłownię i oddzielne gotowanie posiłków dla siebie. Ale chcesz szybko schudnąć kilka kilogramów. Czy jest to możliwe bez ćwiczeń, diety i wyrzeczeń? Jak szybko schudnąć 10 kg?

Nagła impreza rodzinna

Często jest tak, że zbliża się impreza rodzinna albo jakiś ważny event w pracy, i chcesz po prostu świetnie  wyglądać i czuć się komfortowo. Kupujesz sukienkę i nie jesteś do końca zadowolona.

Schudnąć, czyli ćwiczyć

Łatwo powiedzieć, jeżeli pracujesz na etacie i masz do tego rodzinę. Ciężko wydłużyć dobę i znaleźć czas dla siebie. W sumie nie dużo, godzinkę albo dwie, ale zawsze jest coś ważniejszego i pilniejszego.

Dieta, czy od razu dietetyk

Idealnie byłoby, gdybyś trzymała się diety. Ale nie tej z internetu czy od koleżanki. Tylko diety rozpisanej tylko dla Ciebie zgodnej z aktualnymi wynikami badań krwi. To bardzo istotne ale także czasochłonne – ale tylko na początku. Ale, możesz nie mieć czasu na sporządzanie oddzielnych posiłków, tylko dla siebie. To wiąże się z planowaniem i gotowaniem posiłków z wyprzedzeniem. A dieta pudełkowa jest idealna, wygodna ale kosztowna.

Dieta i zdrowe odżywianie, w domu

Oczywiście to rozwiązanie idealne. Wprawadzać stopniowo zdrowe zamienniki, czytać etykiety i liczyć kalorie. Odstawisz cukier, sól i białe pieczywo, pijesz zdrowe herbaty i pamiętasz o zalecanej dawce błonnika. Ale jeśli masz rodzinę i dla niej przygotowujesz posiłki, zawsze będzie cię kusiło, do podjadania. Jak szybko schudnąć 10 kg.

Suplementacja, ale czy jest skuteczna?

Na rynku jest mnóstwo suplementów wspomagających odchudzanie. Są buble ale także sprawdzone i naturalne tabletki. Wystarczy czytać skład, aby wiedzieć, czy dany suplement jest wartościowy i skuteczny. Pewnie myślisz, że jeszcze nikt nie wynalazł magicznej tabletki – aby schudnąć szybko i skutecznie.

I masz rację. Ale skoro nie masz czasu na dietę i dostarczanie sobie odpowiedniej ilości błonnika, pozwól sobie pomóc. Nie każdy lubi zieloną herbatę, która popudza układ pokarmowy. Nie musisz także wiedzieć, że cykria, o której zapomina się w codziennym gotowaniu, likwiduje wzdęcia.

Jak szybko schudnąć 10 kg.

Wszystko to znajdziesz w jednej kaspsułce SlimmerTime. To skuteczne tabletki odchudzające, które powodują uczucie sytości, zmniejszają apetyt. Naturalnie pozbędziesz się zbęnych kilogramów.

Wystarczy 2 tabletki dziennie 20 minut przed posiłkiem, aby dostarczyć sobie zalecaną dawkę błonnika, zielonej herbaty i cykorii.

 

 

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *